PALIDZĪBA RĪGĀ UN VISĀ LATVIJĀ 24/7: +37120080000 +37120087777


APBEDĪŠANAS PIEDERUMI

Mēs piedāvājam plašu apbedīšanas piederumu klāstu, par kuriem sīkāk varat uzzināt, zvanot mums.

 

APBEDĪŠANAS PAKALPOJUMI

Diemžēl, agrāk vai vēlāk, apbedīšanas pakalpojumus nākas izmantot ikvienam. Šādā brīdī, visgrūtāk ir saglabāt skaidru prātu, tāpēc vislabāk būtu vērsties pie profesionāļiem.

 

BEZVĒSTS PAZUDUŠĀ MEKLĒŠANA

"ANGEL" piedāvā palīdzību pazuduša cilvēka meklēšanai.

 

MIRUŠO TRANSPORTĒŠANA

"ANGEL" piedāvā mirušā transportēšana no nāves vietas līdz morgam, mirušā transportēšana no morga līdz apbedīšanas vietai.

 

STĀRPTAUTISKA TRANSPORTĒŠANA

Mūsu apbedīšanas aģentūra piedāvā transportēt mirušo, kā arī urnu ar mirušā pelniem ar specializēto transportu, lidmašīnā vai vilcienā, gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās.

KO DARĪT JA NOTIKUSI NELAIME

Ja cilvēks ir nomiris mājās, tuvinieku klātbūtnē, svētku dienās vai nakts laikā

Nekavējoties jāsazinās ar „Ātro palīdzību”, lai atbraukušais ārsts konstatētu nāves iestāšanos. „Ātrās palīdzības” tālrunis Jums ir zināms: 03 no stacionārā telefona vai 113 no mobilā telefona. Pēc tam jāsazinās ar apbedīšanas aģentūru mirušā nogādāšanai uz morgu.

Ja cilvēks ir nomiris mājās dienas laikā

Ir jāizsauc ģimenes ārsts, lai atbraukušais ārsts konstatētu nāves iestāšanos un izraksta medicīnisko apliecību par nāves cēlonim. Pēc tam jāsazinās ar apbedīšanas aģentūru mirušā nogādāšanai uz morgu.

Ja cilvēks nomiris slimnīcā

Ārsts vai medmāsa par to paziņo mirušā tuviniekiem. Medicīniskā apliecība par nāves cēloni ir jāsaņem attiecīgās slimnīcas morgā.

Miršanas Apliecība

Miršanas apliecību jāsaņem Dzimtsarakstu nodaļa, iesniedzot medicīnisko apliecību par nāves cēloni un miruša pase. Miršanas apliecība – tas ir galvenais dokuments uz kura pamata tiek organizētas bēres (kremēšana), saņemti sociālie pabalsti bērēm, un nākotnē – arī mantojuma saņemšana.

 

Ja nelaime ir notikusi sabiedriskā vietā

No negadījuma vietas mirušā ķermenis tiks nosūtīts uz Valsts tiesu ekspertīzes morgu. Tāpēc, gadījuma, ja pazudis radinieks vai kāds cits tuvs cilvēks, Jums jādodas uz Valsts tiesu ekspertīzes morgu, kas atrodas Rīgā, Hipokrāta ielā 2. Jūs varat arī zvanīt pa tālr. (+371) 29565769 (visu diennakti), un Jums paziņos vai pie viņiem atrodas meklētais cilvēks, kā arī vai Jums būs jāierodas Valsts tiesu ekspertīzes morgu uz ķermeņa identifikāciju un nāves cēloņa slēguma saņemšanu.

Autopsija

Autopsijas nepieciešamību noteiks ārsts, kurš ieradies konstatēt nāves iestāšanos. Gadījuma, ja ārstam būs grūtības noteikt nāves cēloni un būs šaubas par to vai nāve iestājusies dabīgi, tiks izrakstīts nosūtījums autopsijas veikšanai. Šajā gadījumā, Jums vajadzētu sazināties ar apbedīšanas aģentūru, mirušā transportēšanai.

Medicīniskā apliecība par nāves cēloni

Medicīnisko apliecība par nāves cēloni, balstoties uz slimības diagnozi, izrakstīs ģimenes ārsts, poliklīnikā kurā mirušais bija uzskaitē. Medicīniskā apliecība par nāves cēloni tiks pasniegt mirušā radiniekiem. Pie izziņas saņemšanas nepieciešams uzrādīt mirušā pasi un personu apliecinošu dokumentu.

 

 

"ANGEL"

Ir gatavs Jums palīdzēt ar padomu un informāciju par primārajām darbībām grūtā brīdī.

 
     "ANGEL" nodrošina pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu, mēs spējam pilnvērtīgi izpildīt aizgājušā pēdējo gribu, kā arī viņa radinieku vēlmes. Ņemot vērā radinieku vēlmes, reliģiskās un citas tradīcijas, par pieņemamu cenu mēs organizējam pienācīgas bēres jebkurā līmeni – no sociālām līdz elitārām.

     "ANGEL" atrodas:

Pieredzējušie darbinieki vienmēr ir gatavi uzmanīgi Jūs uzklausīt, kompetenti atbildēt uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem, nodrošinot kvalitatīvu servisu, kā arī sniegt visu iespējamo palīdzību cienīgā aizgājušā cilvēka pēdējās gaitas izvadīšanā.

     Jūsu ērtībām "ANGEL" nodrošina diennakts bezmaksas uzticības tālruni. Mūsu speciālisti Jums sniegs konsultācijas un palīdzēs jebkurā, pat vissmagākajā situācijā. Mūsu apbedīšanas aģentūra bezmaksas piedāvā: kvalificēta aģenta izbraukšana uz jums ērtāku vietu, lai sniegt konsultāciju un pasūtījuma pieņemšanu.

     Kvalificēta aģenta konsultāciju pa tālruni (+371)80008014, kā arī pa tālruni (+371)20087777, (+371)20080000; (+371)67585007 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Diemžēl, agrāk vai vēlāk, apbedīšanas pakalpojumus nākas izmantot ikvienam. Lai arī cik bēdīgi tas nebūtu, bet mēs visi esam mirstīgi un esam spiesti uz visiem laikiem atvadīties no tuviem cilvēkiem.

SOCIĀLĀS BĒRES

(ja pasūtītājam ir trūcīgas, maznodrošinātas vai represētas personas statuss)

(daudzbērnu mātēm, 1un 2. grupas invalīdam)

426.86 EUR

Dokumentu noformēšana: miršanas apliecība, VSAA un sociālo apbedīšanas pabalsts.

Datuma rezervēšana bērēm kapsētā.

Transporta pakalpojumi – „katafalks” mirušā transportēšana no nāves vietas līdz morgam.

Mirušā transportēšana no morga līdz apbedīšanas vietai).

Divi nesēji (firmas darbinieki, kas pārnesīs zārku ar mirušā ķermeni no morga uz katafalku 

un no katafalka uz apbedīšanas vietu. Viņi arī nolaidīs zārku kapā un aizraks to).

Spec. pakete – paka kurā mirušā ķermenis atrodas saldēšanas kamerā līdz bēru dienai.

Drapēts zārks 100 eiro vērtībā (koka zārks, kas apvilkts ar audumu, tajā ir gulta un spilvens).

Apbedīšanas piederumi: pārklājs, čības.

Morga pakalpojumi: mirušā uzglabāšana un sagatavošana apbedīšanai.